Loading...

Oferta

Oferta szkoły

Angielski   Hiszpański   Niemiecki  

Zajęcia online lub stacjonarnie

Lubisz uczyć się w domu, siedząc przed komputerem w ulubionej koszulce z superbohaterami? A może atmosfera zajęć w specjalnie przygotowanej do tego sali stymuluje Twoje szare komórki? U nas to Ty wybierasz wygodną dla Ciebie formę zajęć!

Przyjazna atmosfera

Przyjaźni i uśmiechnięci lektorzy, którzy motywują i wspierają na każdym etapie nauki.

Szeroki wybór zajęć

Dbamy o to, by nasza oferta była różnorodna i zawsze dopasowana do potrzeb naszych kursantów.

Kursy indywidualne

Całe zajęcia po angielsku

Od poziomu B1 zajęcia są prowadzone w języku angielskim, co sprawia, że ćwiczysz NON STOP.

Przyjazna atmosfera

Przyjaźni i uśmiechnięci lektorzy, którzy motywują i wspierają na każdym etapie nauki.

Liczysz się tylko Ty!

Tutaj 100% uwagi lektora poświęcona jest tylko Tobie, a całe zajęcia zostają dopasowane do Twoich potrzeb.

Kursy grupowe

Kameralnie = skutecznie

Kameralne, maksymalnie 6-cio osobowe grupy, by każdy miał możliwość wypowiedzenia się na zajęciach i mógł aktywnie uczestniczyć w każdym spotkaniu.

Dobre zgranie to podstawa!

Część zajęć ma również charakter integracyjny, dzięki czemu uczestnikom łatwiej się potem uczyć w zgranej grupie.

Różnorodność

Różnorodność ćwiczeń sprawia, że zajęcia nie są monotonne, a szczególny nacisk na mówienie daje wymierny efekt Twojej nauki.

Kursy online

Ucz się gdzie chcesz!

Nareszcie zajęcia bez dojazdów! Ucz się w domu, pracy, kawiarni lub na łonie natury.

Swoboda

Możesz widzieć lektora, a on Ciebie lub możecie się jedynie słyszeć. Lekcja w piżamie? Czemu nie!

Pomożemy w kwestiach technicznych

Video, materiały online, elektroniczne notatki, szybki dostęp do zasobów sieci. Jeśli nie czujesz się pewnie w kwestiach technicznych, lektor Ci pomoże krok po kroku. To łatwiejsze niż myślisz!

Kursy dla firm

Dobre zgranie to podstawa!

Część zajęć ma charakter integracyjny, dzięki czemu uczestnikom łatwiej się potem uczyć w zgranym zespole.

Działamy w Twojej branży

Zajęcia uwzględniają potrzeby danej firmy/branży. Kładziemy nacisk na te aspekty językowe, które są potrzebne pracownikom danej organizacji.

Zajęcia z dojazem do klienta

Dojazd do firmy klienta w wybrany dzień, o określonej porze, bez dodatkowych kosztów.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Nauka nie musi być nudna!

W Advance doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nudne zajęcia to nieefektywne zajęcia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze lekcje były ciekawe i prowadzone w kreatywny sposób.

Przyjazna atmosfera

Przyjaźni i uśmiechnięci lektorzy, którzy motywują i wspierają na każdym etapie nauki.

Indywidualne podejście

Tutaj 100% uwagi lektora poświęcona jest tylko Twojemu dziecku, a całe zajęcia zostają dopasowane do jego potrzeb.

 • Zajęcia indywidualne standard.
  Zajęcia indywidualne standard - młodzież/dorośli

  Angielski Hiszpański Niemiecki

  Jest to kurs języka używanego na co dzień, obejmujący takie aspekty jak pisanie, czytanie, mówienie, słuchanie, słownictwo oraz gramatykę. Największy nacisk stawiamy jednak na mówienie. Od poziomu B1 zajęcia są prowadzone już w 100% w języku obcym, co sprawia, że nareszcie całkowicie się w nim zanurzamy. Te zajęcia gwarantują wszechstronny rozwój językowy.


 • Zajęcia indywidualne biznesowe.
  Zajęcia indywidualne typu business -dorośli

  Angielski Hiszpański Niemiecki

  Język obcy dla biznesu obejmujący naukę niezbędnego słownictwa, struktur gramatycznych oraz ćwiczenia konwersacji przydatnych w czasie wyjazdów oraz spotkań biznesowych. Tu możemy Cię nauczyć jak poprawnie pisać maile służbowe, jak ugryźć small talk, odpowiednio przedstawić prezentację, a także możemy pokazać jakich błędów językowych unikać w sytuacjach formalnych.


 • Zajęcia z native speakerem
  Zajęcia indywidualne z native speakerem - młodzież/dorośli

  Angielski Hiszpański Niemiecki

  Chcesz mówić jak native? To poćwicz swój język z jednym z nich!
  Nie ma lepszej praktyki niż rozmowa z osobą, dla której angielski to język ojczysty.
  Bez stresu! Nasi lektorzy natywni zawsze w pewnym stopniu znają również język polski i są niesamowicie pozytywnymi osobami.
  Szybko przekonasz się, że te zajęcia to jest właśnie TO, czego u nas szukasz.


 • Zajęcia grupowe standard.
  Zajęcia grupowe standard - młodzież/dorośli

  Angielski Hiszpański Niemiecki

  Zajęcia na kilku poziomach obejmujące takie aspekty języka obcego jak pisanie, czytanie, mówienie, słuchanie, słownictwo oraz gramatykę. Największy nacisk stawiamy jednak na mówienie. Od poziomu B1 zajęcia są prowadzone już w 100% w języku docelowym, co sprawia, że nareszcie całkowicie się w nim zanurzamy. Te zajęcia gwarantują wszechstronny rozwój językowy, a przy okazji zapewniają mnóstwo interakcji z pozostałymi członkami grupy. Razem raźniej!


 • Konwersacje grupowe.
  Zajęcia grupowe konwersacyjne - młodzież/dorośli

  Angielski Hiszpański Niemiecki

  Zajęcia oparte na ciekawych materiałach stymulujących, które prowokują do rozmowy i wymiany zdań pod czujnym okiem oraz przewodnictwem przyjaznego lektora. Różnorodny zakres tematów i ćwiczeń dostosowanych adekwatnie do poziomu grupy. Poznasz świat i nowych ciekawych ludzi -w języku obcym. Nie zabraknie ciekawych aktywności, gier, zabaw, anegdot, żartów, filmików, ani... kawy czy herbaty ;)


 • Zajęcia grupowe dla dzieci.
  Zajęcia grupowe - dzieci

  Angielski Hiszpański Niemiecki

  Zajęcia w sprytny sposób rozwijają i utrwalają gramatykę oraz słownictwo na danym poziomie w formie zadań ustnych, gier, celowych interakcji, czy dyskusji prowadzonych pod przyjaznym okiem lektora. Integrujemy uczniów - stawiamy na przyjazną atmosferę i...mówimy, mówimy, mówimy! Zajęcia z języka angielskiego są dodatkowo wspomagane fantastycznym robotem EMYS, który jest inteligentnym robo-native speakerem, którego dzieci uwielbiają i od którego mogą się wieeele nauczyć!


 • Zajecia indywidualne dla dzieci.
  Zajęcia indywidualne - dzieci

  Angielski Hiszpański Niemiecki

  100% uwagi lektora poświęcona tylko Twojemu dziecku! Rozwińmy razem jego talent, pomóżmy mu nadrobić zaległości, wyjdźmy razem poza szablon nauki szkolnej! Cały kurs dopasowany jest do potrzeb językowych Twojego dziecka, a lektorami są wyłącznie osoby, które lubią pracę z najmłodszymi, co jest tak istotne. Zajęcia z języka angielskiego są dodatkowo wspomagane fantastycznym robotem EMYS, który jest inteligentnym robo-native speakerem, którego dzieci uwielbiają i od którego mogą się wieeele nauczyć!


 • Matura.
  Zajęcia grupowe - matura

  Angielski Hiszpański Niemiecki

  Dwa poziomy do wyboru: podstawowy (prowadzone w sposób mieszany -po polsku i w języku obcym) lub rozszerzony (zajęcia prowadzone wyłącznie w języku obcym).
  Tematy zajęć oraz zakres słownictwa i gramatyki ułożone są ściśle pod wytyczne maturalne. Ćwiczymy wszystkie sprawności: mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie. Gramatyka i słownictwo to nie tylko ćwiczenia 'uzupełniania luk'. Są to zajęcia w trakcie których poznasz również różne 'triki' pozwalające zdobyć dodatkowe punkty na teście maturalnym. W trakcie tych lekcji nie tylko nauczysz się tego, co potrzebne, by ten egzamin dobrze zdać, ale również przećwiczysz formę egzaminu na przykładowych arkuszach, by oswoić się z jego formą.