Loading...

O nas

The limits of my language mean the limits of my world.
- Ludwig Wittgenstein.
Połączyła nas pasja!

Jesteśmy energicznym zespołem osób, których połączyła pasja do języków obcych, ale to zamiłowanie do ich nauczania stało się czymś, co sprawiło, że dziś jesteśmy tu dla CIEBIE!

W 2016r. postawiliśmy na Białystok i od tamtej pory dynamicznie rozwijamy tu swoje możliwości, oferując coraz szerszy zakres usług, z którego dzięki nowoczesnej technologii korzystają już nie tylko osoby z terenu naszego kraju, ale również ci, przebywający daleko poza granicami Polski.

Z własnego doświadczenia wiemy, jak ważną i przydatną umiejętnością jest swobodne posługiwanie się językiem angielskim w dzisiejszych czasach. Dlatego też dzielimy się z naszymi klientami swoją wiedzą i doświadczeniem, robiąc wszystko, by pokazać, że bez względu na wiek i płeć, nauka języka obcego może być ciekawa, przyjemna, oraz co najważniejsze - skuteczna!

Podstawą naszych zajęć jest zawsze komunikacja, o której w szkołach często się zapomina, a która to właśnie stanowi obecnie największą wartość i daje ogromną satysfakcję.

Business English
Konwersacje
Przygotowanie do egzaminów
General English

Nasze zalety

Elastyczność

W zależności od potrzeb zajęcia odbywają się indywidualnie, w parach, grupach, rano, popołudniu, weekendami, w przeróżnych formach i z uwzględnieniem potrzeb osób uczących się.

Profesjonalizm

Oddając się pod opiekę naszych wykwalifikowanych lektorów, masz pewność, że zrobimy wszystko, by proces Twojej nauki był nie tylko przyjemny, ale przede wszystkim efektywny.

Swobodna atmosfera

By zminimalizowac niepewność, strach, oraz ogromny stres przed mówieniem, szczególnie dbamy o atmosferę w trakcie zajęć. Uśmiechnięci lektorzy nie tylko służą wsparciem, ale maksymalnie integrują grupy, by każdy czuł się 'jak w domu'. Kawy i herbaty również zawsze mamy pod dostatkiem ;)

Doświadczenie

Od lat wypracowujemy metody i techniki, które spotykają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających firm oraz kursantów. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, szukamy nowości oraz ulepszeń, które przekładają się na fantastyczne wyniki i postępy naszych uczniów.